2420/​251

Religiøs barok figurgruppe af udskåret og bemalet træ i form af Jesus med diciple og barn. 18. årh. H. 39.

Fremstår med alders- og brugsslitage. Afskalninger.

Vur­dering

4.000 DKK

Hammerslag