2420/883
“Arrangements”. Pendel af aluminium i to dele. Udført og mærket hos Flos. H. ca. 100.
Let brugsslitage. Enkelte ridser og mærker. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Vurdering
Hammerslag
4 bud
893952 | ||
1071407 | ||
893952 | ||
1071407 |