2419/​938

Tinos

Et par Art Deco lysestager af bronze, lysarme i form af delfiner. Stemplet Tinos, Ægte bronce, Made in Denmark. Udført 1930–1940'erne. H. 13. (2)

Brugsslitage.

Vur­dering

4.000–6.000 DKK

Hammerslag